POLAR KUMAŞINDAN MİNYATÜR TAKI KUTUSU YAPMAK

Polar kumaşından minyatür takı kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel takı kutuları hazırlayabilirsiniz. Lazımlık olarak da kullanacağınız bu güzel çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz.

Polardan minyatür takı kutusu yapabilirsiniz. Aşamalı çalışma da ne yapmanız gerektiği bahsediliyor. Mavi renk kullanılmış. Siz daha değişik renkler tercih edebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde çok güzel ve eğlenceli kutular yada lazımlık modeli yapabilirsiniz.

Polar kumaşından minyatür kutu nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Adım adım yapılan kutu çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

 
 

Bu yazımın hemen altında da birçok kumaş kutu tasarımı ve benzeri çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

polar-kumasindan-minyatur-taki-kutusu-yapmak

 

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit el çantası nasıl yapılır, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir