POLAR KUMAŞINDAN SEVİMLİ ELDİVEN YAPMAK

Polar kumaşından sevimli eldiven yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kalıbı da bulunan çalışmayı polar kumaşıyla veya yun kumaşla yapabilirsiniz. Farklı kumaşları da kullanarak harika eldivenler yapabilirsiniz. Kolay yapılan parmaksız eldiven örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Anlatımlı polar kumaştan parmaksız eldiven yapmak için paylaştığım çalışma da detaylı olarak ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı çalışma da kalıp da verilmesi sayesinde kısa sürede kendi malzemelerinizden şablonu çıkarıp, hemen bu güzel sevimli parmaksız eldiven örneğini yapabilirsiniz. Kendinize yapabilir veya çocuklarınıza da yapabilirsiniz. Hatta bu tür parmaksız eldiven yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

polar-kumasindan-sevimli-eldiven-yapmak

 

KOLAY BAYKUŞ BOYAMA RESİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. baykuş boyama resim örnekleri, baykuş boyama sayfası ve baykuş resim boyama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir