POLAR KUMAŞINDAN YAVRU AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK

Polar kumaşından yavru ahtapot oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel oyuncak çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı oyuncak çalışmasını şablondan ve anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapıp, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Keçeden de yapacağınız oyuncağı sarkaç süs olarak çocuk odasında da kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde bulabilir ve hepsini keyifle kullanabilirsiniz. Polardan oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve harika çalışma ile sizde çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı oyuncak çalışmalarını sitemizde daha önce çoğu kez paylaşmıştık. Onları da oyuncak kategorisinden ulaşarak incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan oyuncak çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

polar-kumasindan-yavru-ahtapot-oyuncak-yapmak

 

KARTONDAN KUMAŞLA YUVARLAK KUTU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton kumaş kutu yapımı, karton kumaşla kutu yapılışı ve karton yuvarlak kumaş kutu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir