PRİNGLES KUTUSUNDAN NELER YAPILIR

Pringles kutusundan neler yapılır diyenler olur diye paylaşmak istediğim bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Süs gibi duran veya mumluk olarak da yapmayı düşüneceğiniz çalışmada aşama aşama ne yapıldığı gösterilmiş. Ancak pringles kutusunu kesince delici olabileceği için çocuklarınızın yanında yapmamanızı da öneririz.

Pringles kutusu değerlendirme çalışması olarak da göreceğiniz bu güzel proje size farklı fikirler de verebilir. Sizde evde pringles kutusundan bir şeyler yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı farklı şekillerde yapabilir ve hediye kutusu haline de dönüştürebilirsiniz.

Hatta kumbara yapabilir ve çocuklarınızı da sevindirebilirsiniz. Pringles kutusundan oyuncak yapabilir veya süs araçları da ortaya çıkarabilirsiniz. Şekil itibariyle her şey yapılabileceği insanın aklına geliyor. Kolay gelsin.

 
 

pringles-kutusundan-neler-yapilir

 

YENİ PUNCH NAKIŞ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 punch nakışları, anlatımlı punch nakış öğrenimi ve değişik punch nakışları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir