PULLU OYA ÖRNEKLERİ

Pullu oya örnekleri arayan ev hanımlarına yönelik oluşturduğumuz bu derlememiz de 6 adet güzel pullu oya modelleri yer alıyor. Hemen altta slayt şeklinde videolara da yer verdik. Ancak altta göreceğiniz örnek resimlerin yapımına ilişkin çalışmalara ulaşamadım.

Evde pullu oya örneğine sahip olan ev hanımları varsa bize sosyal medya hesabımızdan atarsa burada sizlere yayınlarız. Ancak yine de yapımına ilişkin öğretici pullu oya modeli yapımıyla alakalı çalışmaları ve diğer örnekleri araştırıyorum.

Daha önce de pullu oya örneği yapımıyla alakalı çalışma paylaşıp paylaşmadığımı hatırlamıyorum. Ancak paylaşmışsak da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır. İlgili kısmı inceleyerek diğer örneklere ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ EL ÖRGÜSÜ BEBEK KAZAK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el örgüsü bebek kazakları, örgü bebek kazak modelleri ve örgü bebek kazak örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir