PÜSKÜLLE KOLAY TAKI YAPMAK

Püskülle kolay takı yapmak için paylaştığım çalışma da yer alan adımları uygulayarak sizde çeşitli takı çalışmaları yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında takı tasarım çalışmalarını bolca sitemizde bulabilirsiniz.

Adım adım kolay takı yapmak için püskül malzemesini kullanarak çeşitli süsleme çalışmalarında da bu güzel fikri kullanabilirsiniz. Püskül küpe yapımı veya püskül süs yapımı gibi değişik birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Püskülle yapılan takı çalışmaları her zaman beğenilmiştir.

Bu tür güzel çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı el yapımı takı çalışmaları arasında püskül malzemesi kullanarak da güzel takı çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve değişik takı çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

puskulla-kolay-taki-yapmak

 

DESENLİ KUMAŞTAN YASTIK KILIFI HAZIRLAMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kumaş yastık yüzü, anlatımlı kumaş yastık yüzü yapmak ve evde yastık yüzü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir