RAHAT SPOR KIYAFET KOMBİNE ÖNERİSİ

Rahat spor kıyafet kombin önerileri arıyorsanız, işte buldum. Bu yazımda paylaştığım kombini sizde kendi spor elbiselerinizle yapabilirsiniz. Hem rahat kıyafetleri kombinlemiş olursunuz.

Hem de gece rahat kıyafetlerle spor, gezi, park dolaşması, çekirdek çitleme gibi etkinliklerde rahat elbiselerle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Genelde evden çıkarken özendiğimiz elbiseler bazen gittiğimiz yerlere uygun olmayabilir.

Bu yüzden böyle rahat spor elbiselerle hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hem de rahat bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Spor yaparken, koşu yaparken veya akşam gezmelerinde de bu güzel rahat kıyafetleri sizde kombin yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Resimli örnekteki aynı ürünlere sahip olmasanız bile aynı kalitede veya aynı tipteki kıyafetlerinizle spor kombini yapabilirsiniz. Şimdi örnekle sizi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

rahat-spor-kiyafet-kombin-onerisi

source

 

DİKİŞSİZ PANTER DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı toka yapımı, dikişsiz kumaş toka yapımı ve dikişsiz kumaştan toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir