RAKAM TAMAMLAMA ADAM RESMİ ÇİZME

Rakam tamamlama adam resmi çizme örnekleri arıyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Rakam tamamlama adam resimlerini daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onlar da resim çizim bölümünde bulunuyor.

Anlatımlı resim boyama ve resim çizimleri sayesinde kısa sürede çocuklarınızın el becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını önce siz öğrenebilirsiniz. Daha sonra çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Kolay resim çizimleri ve kolay boyama resimlerini sitemizde bolca bulabileceğiniz gibi benzerleri bu altta karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka inceleyin. Şimdi sizleri rakam tamamlama resim boyama örneği ile baş başa bırakıyorum. Çıktı alıp çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

rakam-tamamlama-adam-resmi-cizme

 

POFUDUK KEDİ OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kedi oyuncak, evde oyuncak kedi yapımı ve oyuncak kedi şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir