RAKAM TAMAMLAMA KAMYON ÇİZİMİ

Rakam tamamlama kamyon çizimi arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını çocuklarınız çok sevecek. Bu tür rakam tamamlama resim çizimlerini sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Hatta benzer çalışmalar hemen alttan karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz.

Rakam tamamlayarak resim çizme çalışmalarıyla kitapçık yapabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Yapımı kolay olduğunu söyleyebilirim. Tek yapmanız gereken bu tür paylaştığımız çalışmaları çıktı alıp, kitapçık haline zımba ile getirmeniz yeterli olacaktır.

 
 

İnanın çocuklarınız çok mutlu olacak. Bu tür rakam tamamlama çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve hatta buldukça sayılarını arttırmaya da devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel anlatımla baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yazın. Kolay gelsin.

source : pinterest

rakam-tamamlama-kamyon-cizimi

 

RAKAM TAMAMLAMALI PALYAÇO ÇİZİMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay palyaço rakamla tamamlama, rakamla palyaço çizimi ve rakamla palyaço resmi tamamlama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir