RAKAM TAMAMLAMA KEDİ ÇİZİMİ

Rakam tamamlama kedi çizimi arayan ebeveynler için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını çok seviyorum. Bu tür kolay resim çizimleri ve eğitici yanları ile çocuklara hem rakamları, hem de kolay resim çizimi dışında hayvanları tanıma bilgileri öğretmiş oluyoruz.

Daha önce de resimleri rakamla tamamlama örnekleri paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Bu içeriğin hemen altından karşınıza çıkacaklar. Onları da seveceksiniz.

 
 

Rakam tamamlama hayvan resim çizimlerini sitemizde bol bol bulabilir ve çocuklarınıza A3 kağıda veya A4 kağıda çıktı alıp, kitapçık haline getirebilirsiniz. Anlatımlı olmaları ve kolay adımla çizilmesi sayesinde çocuklarınızın keyifli saatler geçirmelerini de sağlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

rakam-tamamlama-kedi-cizimi

 

RENKLİ KURDELE ŞERİDİNDEN ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kurdele şeridiyle örgü bileklik yapımı, renkli kurdele şeridinden bileklik ve renkli şeritten bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir