RAKAM TAMAMLAMALI ÖRDEK RESMİ ÇİZMEK

Rakam tamamlamalı ördek resmi çizmek için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Çocuklarınıza kendin yap çalışması olarak bu güzel rakamla tamamlama hayvan resmi çizimlerini kitapçık haline getirebilirsiniz. Kolay yapılan birçok güzel tamamlama resimleri ve rakamla hayvan resmi çizme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulacaksınız.

Bu içeriğin altında da rakamla tamamlama resimlerine ve sayıyla tamamlama hayvan resim örneklerine ulaşabilir ve yararlanabilirsiniz.

 
 

Çocuklarınızın resme olan yatkınlığını ölçmek veya onların el becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak için sizde bu güzel örneklerden mutlaka yararlanmalısınız. Kolay yapılan hayvan resim çizimleri ve hayvanları tanıma resimlerini sitemizde bulmaya devam edeceksiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

rakam-tamamlamali-ordek-resmi-cizmek

 

NAYLON KUMAŞTAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım naylon kumaş çiçek, anlatımlı naylon kumaştan çiçek ve naylon kumaş çiçek resimli anlatım hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir