RAKAM TAMAMLAMALI PALYAÇO ÇİZİMİ

Rakam tamamlamalı palyaço çizimi sayesinde çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu tür kendin yap çalışmalarını sitemizde daha önce çoğu kez paylaşmıştık. Rakam tamamlamalı palyaço çizimlerini hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl kolay çizildiklerini öğrenebilirsiniz. Kolay çizimler ve rakam tamamlama oyunlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Rakam tamamlama resimlerini ben çok seviyorum. Hem çocuklarla eğlenceli zaman geçirmiş oluyoruz.

Hem de onları bu tür oyunsal çalışmalarla kolay resim çizmelerini sağlamış oluyoruz. Okul öncesi de bu tür çalışmaların faydalı olacağını düşünüyorum. Sizde benle aynı fikirdeyseniz bu güzel çalışmayı çocuklarınıza mutlaka çıktı alıp sunun. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

rakam-tamamlamali-palyaco-cizimi

 

RAKAM TAMAMLAMALI ÖRDEK RESMİ ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. rakam tamamlamalı hayvan çizimi, rakam tamamlamalı hayvan resmi ve rakam tamamlamalı ördek resmi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir