RAKAMLA ASLAN RESMİ TAMAMLAMA

Rakamla aslan resmi tamamlama örnekleri arıyorsanız bu güzel çalışma tam size göre… çocuklarınızın çok hoşuna gidecek bu tür çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hatta bu içeriğimizin hemen altından birçok değişik versiyonuna da ulaşacaksınız.

Rakam tamamlayarak kolay resim çizimlerini ben çok seviyorum. Hem çocuklarımız mutlu oluyor. Hem de güzel vakit geçirdiklerini gördüğümüzde biz mutlu oluyoruz. Bu tür güzel kolay rakam tamamlama hayvan resimleri sayesinde hem mutlu olduklarını görebilirsiniz.

 
 

Hem de rakam tamamlayarak oluşturdukları hayvanları soru cevap şeklinde ne olduklarını da kısa sürede öğrenebilirler. Bence okul öncesi çok güzel bir çalışma olduğunu söylemeliyim. Şimdi çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

rakamla-aslan-resmi-tamamlama

 

RAKAM TAMAMLAMA KAMYON ÇİZİMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kamyon çizimi sayı tamamlama, kamyon rakam tamamlama çizimi ve kamyon resmi rakam tamamlama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir