RAKAMLA BAYKUŞ TAMAMLAMA RESİMLERİ

Rakamla baykuş tamamlama resimleri arayanlar için örnek olacak bu güzel kendin yap çalışmasını paylaşmak istedim. Daha önce de benzer sayı tamamlama resimleri veya rakamla hayvan çizme tamamlama örnekleri hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Rakamla baykuş çizmek için paylaştığım çalışmayı çocuklarınızı mutlu etmek için mutlaka kullanmalısınız. Adım adım rakamları tamamlayarak hem el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacağınız çocuklarınızla keyifli zamanlar da geçirmiş olacaksınız.

Rakamla hayvan resmi tamamlama örneklerini çoğu kez paylaşmıştık. Onları da beğenecek ve keyifle kullanacaksınız. Yeni bulduğumda da yine sizlere paylaşacağım. Yorum bırakın ve bu sayfayı takip edin. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

rakamla-baykus-tamamlama-resimleri

 

MELEK KIZ BOYAMA RESMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. melek boyama örneği, melek boyama oyunları ve melek boyama resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir