RAKAMLA SÜLÜK TAMAMLAMA RESMİ

Rakamla sülük tamamlama resmi arayanlar olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Bu tür çalışmalarla çocuklarınıza okul öncesi hem hayvanları öğretebilirsiniz. Hem de keyif alarak hayvan resimlerini çizmelerini öğretebilirsiniz. Bu tür eğitici kendin yap çalışmalarını her zaman sevmişimdir.

Hatta gördüğüm tüm çalışmaları da sizlerle paylaşıyorum. Bu yazımızın altından birçok değişik hayvan resmi rakamla tamamlama örneklerine ulaşabilirsiniz. Onları da sevecek ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek çocuklarınıza da öğretebileceksiniz.

 
 

Yapımı kolay olan bu güzel çalışmaları sizde oluşturabilirsiniz. Çocuklara bu tür eğitici oyun şeklinde birçok bilgiyi veya hayvan ismini de öğretebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay rakam tamamlama örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

rakamla-suluk-tamamlama-resmi

 

RAKAMLA ASLAN RESMİ TAMAMLAMA başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. aslan rakamla tamamlama, rakam tamamlama aslan resimleri ve rakamla aslan resmi çizme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir