RENKLİ BONCUKTAN HARİKA BİLEKLİK YAPMAK

Renkli boncuktan harika bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay bileklik çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan örgü takı çalışmaları ile sizde kıyafetlerinize uyumlu güzel bileklikler yapabilirsiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmaları ile sizde kısa sürede bu tür çalışmaları yapıp keyifle kullanabilirsiniz.

İsterseniz fazla fazla yapıp satabilir ve muazzam paraların da sahibi olabilirsiniz. Evde el yapımı takı yapmayı sevenler bu güzel çalışmayı da sevecekler. Aynı zamanda anlatımı detaylıca verilen çalışmayı kısa sürede yapabilir ve yapımını öğrendikten sonra başkalarına da yapımını öğretebilirsiniz.

Bu tür güzel kolay yapılan takı çalışmalarının farklı çeşitlerini de sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onları da mutlaka inceleyin. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli takı çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

renkli-boncuktan-harika-bileklik-yapmak

 

TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap takı kutusu hazırlamak, evde kolay takı kutusu hazırlamak ve karton kutudan takı kutusu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir