RENKLİ ÇUBUKLU KÜPE YAPMAK

Renkli çubuklu küpe yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik takı çalışması sanıyorum fimoyla yapılmış. Fimo hamuru çok ince kesimlerle farklı renkte hazırlanmış. Daha sonra kıvrım kıvrım yapılarak çember şekline dönüştürülmüş. Daha sonra küpe aparatı ilave edilerek çok güzel bir takı ortaya çıkartılmış.

Sizde aynısını kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Renkli küpe yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmaya benzer birçok küpe yapımı örnekleri de hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

 
 

Renkli çubuklu küpe yapımını anlatan detaylı öğretici çalışmada takıldığınız bir yer olursa yorum bırakabilirsiniz. Bu tür güzel renkli küpe çalışmalarını buldukça yine videolu ve resimli anlatım olarak paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

renkli-cubuklu-kupe-yapmak

 

İNCİ BONCUKTAN GERDANLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuktan gerdanlık yapmak, inci boncukla takı yapmak ve inci boncuklu gerdanlık yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir