RENKLİ FON KAĞIDINDAN OYUNCAK MEYVELER YAPMAK

Renkli fon kağıdından oyuncak meyveler yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını özellikle de çocuklarınız çok sevecek. Kısa sürede yapabilir ve hemen çocuk odasına sarkaç süs olarak asabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını hep beğenmişimdir. Yapımı kolay olan çalışmayı renkli fon kağıdından kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde renkli kağıttan meyve maket yapıp sarkaç süs veya oyuncak olarak çocuklara yapabilirsiniz. Okul öncesi olarak da bu tür çalışmalarla çocuklarınızı eğlendirebilir ve eğlendirirken de öğretebilirsiniz.

Bu tür öğretici çalışmaları sitemizde fazlaca bulabilir ve onların da nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Adım adım renkli kağıttan meyve maket yapıp sarkaç yada oyuncak süs olarak da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

renkli-fon-kagidindan-oyuncak-meyveler-yapmak

 

SARKAÇ ADAM KUKLA ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. oyuncak sarkaç adam kuklası, sarkaç adam kukla şablonları ve sarkaç kukla adam şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir