RENKLİ FON KAĞIDINDAN YILDIZ MUMLUK YAPMAK

Renkli fon kağıdından yıldız mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel eğlenceli çalışmayı sizde eviniz için yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmasında adım adım nasıl yapacağınız belirtiliyor. Öncelikle renkli fon kağıdını istediğiniz renkte seçip bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Anlatımlı mumluk çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışma da mumluğun dış kısmı güzel yapılıyor. Anlatımlı kağıttan mumluk çalışması ile sizde evinizi güzelleştirebilir ve adım adım evinizde güzel bir dekoratif mumluk süs sahibi olabilirsiniz.

Anlatımlı süs mumluk çalışması ile sizde kısa sürede bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan mumluk çalışmaları bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

renkli-fon-kagidindan-yildiz-mumluk-yapmak

 

PLASTİK BARDAKTAN MİNYATÜR SEPET YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet bardakla sepet yapımı, pet bardaktan sepet yapmak ve plastik bardakla sepet yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. tarık diyor ki:

    güzel bir çalışma olmuş. tebrik ederim.

  2. Nuray diyor ki:

    biz teşekkür ederiz tarık bey. renkli fon kağıdıyla yapılan mumluk çalışmalarını sitemizde çokça bulabilirsiniz. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir