RENKLİ İPLERDEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

Renkli iplerden kolay takı yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu tür çalışmalar arayan bayanlar için sitemizde fazla fazla kolay bileklik yapımı ile ilgili çalışmalar bulunuyor.

Sitemizde yer alan takı tasarım kategorisine ulaşarak kolay takı yapmak, kolay bileklik yapmak için birçok çalışmanın anlatımlı video ve resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Renkli iplerden kolay bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ipleri nasıl örmeniz gerektiği detaylı bir şekilde paylaşılmış. Adımları takip ederek sizde renkli ipten kolay bileklik yaparak kullanabilirsiniz.

Çeşitli kıyafetlerinizde kombin olarak kullanacağınız takı çalışmalarını isterseniz çokça yapıp turistik yerlerde satışa sunabilirsiniz.

Evde değişik bileklik yapmak veya otantik bileklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

renkli-iplerden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7338.html

 

İNCE BONCUKTAN OTANTİK YÜZÜK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit yüzük nasıl yapılır, evde kolay yüzük yapmak ve evde otantik yüzük yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir