RENKLİ İPLERLE KOLYE NASIL YAPILIR

Renkli iplerle kolye nasıl yapılır diyenler için bulduğum ve beğendiğim bir kendin yap takı çalışması ile karşınızdayım. Bu güzel ve aşamalı çalışmayı ilk bakışta hemen yaparım diyebilirsiniz. Adım adım kolay takı yapmak veya bu güzel renkli iplerden kolye modelini yaparak sizde etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Evde takı yapmayı veya el yapımı takı yapmasını seviyorsanız bu güzel örneği de seveceksiniz. Evde kolay takı yaparak kendinize aksesuar veya sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı da bu güzel kolye çalışmalarını verebilirsiniz.

Gerçekten kolay ve güzle bir çalışma olup, kendi takınızı kendiniz yapabilirsiniz. Zorlanmayacağınızı ve kısa sürede yapabileceğinizi söyleyebilirim. Evde kolay kolye yapmak için daha önce de benzer birçok anlatımda çalışmalar paylaşmıştık. Onlar da hemen alttan karşınıza çıkacak. İncelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

 
 

renkli-iplerle-kolye-nasil-yapilir

 

25 TANE YENİ GELİN DAMAT LİF MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı gelin damat lif modeli, damat motifli lif modelleri ve gelin damat lif modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir