RENKLİ İPTEN GALATASARAY KALP YAPMAK

Renkli ipten galatasaray kalp yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve sportif çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel takı çalışmalarını örgü şeklinde ipten yapabilirsiniz. Anlatımlı örgü galatasaray bileklik veya takılar yaparak takımınızı destekleyebilirsiniz.

Renkli ipten galatasaray bileklik modeli yapmak için de bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel örgü ip bileklik veya kolyeler yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yaparak çok güzel örgü takılar veya bileklikler yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel galatasaray örgü bileklik çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-ipten-galatasaray-kalp-yapmak

 

ÇİVİYLE İPTEN KALPLİ TABLO YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çividen kalpli tablo yapılışı, çividen tablo yapmak ve çivili tablo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Evrak Çantası diyor ki:

    Güzel bir çalışma. Paylaşım için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir