RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK ÖRMEK

Evde arkadaş bilekliği nasıl örülür diyorsanız bu yazımda sizlere çok güzel bir anlatımlı resim paylaştım. Aşama aşama nasıl yapıldığı gösterilen resimli anlatımda ki aşamaları sizde takip ederek aynısını kolaylıkla yapabilir ve renkli ipten bileklik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Resimli anlatımının son karesinde yer alan tamamlanmış halini sizde birkaç deneme sonrasında yapabilir ve kıyafetlerinizle kombine bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha önce de birçok renkli ipten bileklik yapmak için çeşitli resimli anlatım ve videolar paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında da benzer bileklik yapma çalışmalarının örneklerine ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde renkli ipten kolay bileklik örmek için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay bir şekilde sizde aynısını yapabilir ve sorunsuz bu çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

renkli-ipten-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7371.html

 

BONBON ŞEKERİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bonbon şekeri örneği yapmak, bonbon şeker örneği açıklamalı ve bonbon şekeri örneği nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir