RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

Renkli ipten kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap takı çalışmasını sizde seveceksiniz. Evde renkli iplerden örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışma sayesinde sizde boş zamanlarınızı çok güzel takılar yaparak geçirebilirsiniz.

Anlatımlı kolay takı yapımı çalışmalarını sitemizde çokça bulabilir ve hemen bu yazımın altından da en güzellerine ulaşabilirsiniz. Renkli örgü bileklik yapmak için paylaştığım çalışmada zor bir taraf yok. Anlatımdan istifade ederek kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde kendinize yada sevdiğiniz kişilere bu güzel takıyı yapabilirsiniz. Satış amaçlı da öğrenip yapabileceğiniz bir takı modelidir. Kolayca öğrenip hemen yapabilir ve satarak para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

renkli-ipten-kolay-bileklik-yapmak

 

BOŞ CD'DEN MİNİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş cd değerlendirme, boş cd ile kapı süsü yapmak ve boş cd kapı süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir