Renkli İpten Ponpon Yapmak

Renkli ipten ponpon yapmak isteyenlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tam olarak nasıl yapıldığını resimli anlatımda pek anlayamadım ama, yapmak isteyenler sanırım nası yapılacağını çözüp yapabilirler. Evde kolay ponpon yapmak isteyenler için daha önce de kendin yap kategorisinde bu tür paylaşımları sıkça paylaşmıştım. Renkli ipten ponpon süs yapmak isteyenler bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede bu çalışmayı yapabilirler. Yapılan ponpon süsler ile çeşitli süsleme çalışmaları yapılabilir. Yastıkların uçlarına, yorganlara veya daha farklı yerlere kullanabileceğiniz bu güzel ponpon çalışmasını kullanabilirsiniz. Daha önce de sizlere kendin yap bölümünde çeşitlerini paylaştığımı söyleyebilirim. Yine benzer çalışmaları bu yazımın sonunda karşınıza çıkacaktır. Evde kolay renkli ipten ponpon yapmak isteyenler resimli anlatımdaki adımları takip ederek kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirler. Şimdi sizleri renkli ipten ponpon yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

renkli-iplerden-ponpon-yapmak

Renkli ipleri öncelikle rulo halinde sıkı sıkı sarmanız gerekiyor. En son bağladıktan sonra makas ile iplerin üzeri kesiliyor sanırım. Ben yapmadım bu çalışmayı ama yapanlar örnek resimlerini bize http://www.facebook.com/makalepark sayfamızdan iletirlerse seviniriz. Yapımı kolay gözüküyor renkli ipten ponpon yapmak isteyenler adımları takip ederek yapabileceklerini söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source : http://www.pinterest.com/

 

Renkli Tahta Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan renkli oyuncak, renkli rampa oyuncak ve renkli tahtadan besik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir