RENKLİ KAFES IŞIK YAPMAK

Renkli kafes ışık yapmak isteyen minyatürcüler olabilir diye düşündüm. Bu güzel çalışmayı paylaştım. Kendin yap çalışmaları arasında minyatür sanatı en çok sevdiğim ve beğendiğim çalışmalar arasında yer almaktadır. Sitemizde de zaten bu tür birçok minyatür çalışmayı daha önce paylaşmıştık.

Bu güzel içerikte kafes şeklinde ister telle yapın, isterseniz hazır bir kafes minyatür malzeme temin ederek işleme başlayabilirsiniz. Daha sonra renkli iplerle çevrelediğiniz çalışmayı ışık veya dekoratif lamba şeklinde tamamlayabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmalarını yapıp satabilirsiniz. Yada çocukların odasında ders çalışma masalarına da sarkaç lamba şeklinde kullanabilirsiniz. Düğün, eğlence, sürpriz parti gibi etkinliklerde de işinize yarayacağını düşünüyorum. Kolay gelsin.

 
 

renkli-kafes-isik-yapmak

 

2016 ÖRGÜ UZUN HIRKA MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 örgü hırka modelleri, 2016 örgü hırka modelleri ve en güzel örgü hırka modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir