RENKLİ KAĞITTAN ÇİÇEK YAPMAK

Renkli kağıttan çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı kolay kendin yap çalışmasında renkli kağıtlar kullanılıyor. Kolay bir şekilde çiçek yapıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Adım adım kağıt çiçek çalışmaları ile sizde evinizi süsleyecek harika yapay çiçekler yapabileceksiniz.

Renkli kağıttan gül yapmak veya renkli kağıttan papatya yapmak gibi değişik birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımın altından da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve yapılışı sayesinde hemen yapıp kullanabilirsiniz.

 
 

Renkli kağıttan gül yapmak için anlatımda tüm detaylar yer alıyor. Zorlanmadan yapabilir ve sevdiğiniz kişilere hediye olarak da götürebilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

renkli-kagittan-cicek-yapmak

 

ESKİ KAZAKTAN OYUNCAK YAPRAK YASTIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazak değerlendirme, eski kazaktan nasıl oyuncak yapılır ve eski kazaktan nasıl yastık yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir