RENKLİ KAĞITTAN LEGO YAPMAK ŞABLONLU

Renkli kağıttan lego yapmak şablonlu bir şekilde bu yazımda paylaştım. Çocuklarınıza lego oyuncaklarının pahalı olmasından ötürü alamadıysanız, onlara kartondan lego parçaları yapabilirsiniz.

Biraz kalın bir karton kullanmanızı öneririm. Hatta içini pamukla doldurarak gerçek lego kalitesini de yakalayabilirsiniz.

Kartondan lego parçaları yapmak için paylaştığım şablonu kalın kartonda kalemle çizdikten sonra makasla kesmeniz yeterli olacaktır.

Bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde çocuklarınızla birlikte veya onlara siz yapıp, onları sevindirebilirsiniz. Lego parçaları renkli olduğu için kırtasiyeden her renk mukavva almanız yeterli olacaktır.

Birde yapıştırıcı ve makasla birlikte sağlam olması adına pamuk olması yeterli olacaktır. Yaptığınız legoları süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu güzel çalışma ile çocuklarınızın el becerilerini kolay bir şekilde geliştirmelerine ve okul öncesi olarak da bu tür çalışmalarla onları eğlendirebileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizleri anlatımlı renkli fon kağıdından lego oyuncak yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

renkli-kartondan-logo-yapmak-sablonlu

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir