RENKLİ KURDELE ŞERİDİNDEN ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

Renkli kurdele şeridinden örgü bileklik yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap takı çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Resimli anlatımda galatasaray renklerinde örgü bileklik yapılmış. Renkleri kendi takımınıza uygun olarak da seçebilirsiniz.

Örgü galatasaray bileklik yapımı olarak da adlandırabileceğimiz bu güzel çalışmayı sizde evde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı renkli kurdele şerit bileklik yapımı çalışmasına benzer birçok güzel çalışma ise hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolayca öğrenip, yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Renkli şeritten bileklik yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Örgü bileklik yapmak için birçok güzel çalışmayı sitemizde bolca bulacaksınız. En güzel örgü bileklik örneklerini yapımını anlatan çalışmalarla birlikte sitemizde paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

renkli-kurdele-seridinden-orgu-bileklik-yapmak

 

EVDE KOLAY KAPI SÜSÜ YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kapı süsü yapımı, anlatımlı kolay kapı süsü yapımı ve basit kapı süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir