RENKLİ PLASTİK KAŞIKTAN ÇİÇEK YAPMAK

Renkli plastik kaşıktan çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma da adım adım ne yapmanız detaylıca verilmiş. Sizde evinizde plastik kaşıktan süs yapabilir veya çiçek yapıp evinizi süslemede kullanabilirsiniz. Plastik kaşık beyaz ise onu boyayabilir ve boyadığınız plastik kaşıklardan harika süs çiçekler ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde kolay yapılan süs çalışmaları arasında plastik kaşık değerlendirme her zaman başı çekmiştir. Hem kolay şekil verilebildiği için hem de kesilip hemen her türlü işlerde kullanıldığı içindir.

Sizde renkli kaşıktan süs yapıp evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmaları sayesinde çok güzel süsler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları ile kendinizi mutlu da hissedebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

renkli-plastik-kasiktan-cicek-yapmak

 

2016 Örgü Erkek Bebek Takım Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 örgü erkek bebek takımları, güzel erkek bebek takımları ve örgü bebek erkek takımları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir