RENKLİ PONPON ÇANTA SÜSÜ YAPMAK

Renkli ponpon çanta süsü yapmak isteyenler olabilir diye bulduğum ve paylaşmak istediğim bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Öncelikle ponpon yapıp, bu ponponları birleştirerek çantaya süs olarak yapabilirsiniz. Yine ponpon renkli anahtarlık yapabilirsiniz.

Renkli iplerden ponpon yaparak süsleme çalışmalarında el çantası, kıyafet veya türlü süslemelerde kullanabilirsiniz. Yün ipten kolay ponpon yapmak gibi birçok güzel çalışmanın pratik yapımı ve detaylı anlatımı sitemizde farklı anlatımlarla çokça bulunuyor.

Onları da inceleyerek çok güzel ponpon çalışmalar yapabilirsiniz. Boş zamanınız çoksa ve ponpon yapıp süs çalışmaları ortaya çıkartmak istiyorsanız, sizde bu güzel çalışmadan esinlenebilirsiniz. Adım adım ponpon süs yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

renkli-ponpon-canta-susu-yapmak

 

KUMAŞTAN KOLAY GÖMLEK YAKA SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kumaş süs yaka, gömlek yaka süs yapımı ve kumaş gömlek süs yaka hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir