Renkli Tülden Sarkaç Süs Yapmak

Evinizde tül benzeri bir malzeme varsa sizde bu güzel sarkaç süs çalışmasını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde tülden sarkaç süs yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onlar hemen bu makalenin altında karşınıza çıkacak. Dilerseniz onları da inceleyebilirsiniz. Bu tür çalışmaları genelde dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde paylaşmıştım.

Renkli tülden sarkaç süs yapmak için resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken adımları uygulamak ve sizde evinizde tül parçalarını değerlendirebilirsiniz.

Onlardan harika sarkaç süsler yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Evde renkli tülden sarkaç yapmak için paylaştığım resimli anlatımda takıldığınız bir nokta olursa, yorum atmayı unutmayın.

 
 

Ben aynı çalışmayı yapmadım ama elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışırım. Şimdi sizleri renkli tülden kolay sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-tulden-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7440.html

 

Fruko Gazoz Şişesinden Kurbağa Kumbara Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fruko şişesinden cüzdan yap, fruko şişesinden kumbara yap ve gazoz şişesinden cüzdan yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir