RENKLİ YÜN İPLE ŞİŞE SÜSLEME ÖRNEĞİ

Renkli yün iple şişe süsleme örneği olarak daha önce de benzer birçok çalışmanın anlatımını paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta aynı çalışmanın farklı anlatımını hemen sitemizde bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar hem eğlenceli ve hem de keyifli zaman geçirmemizi sağlıyor. Aynı zamanda bu tür kolay çalışmalar ile turistik yerlerde satış yapabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz.

Süs şişe vazo yapmak veya dekoratif şişe süsü yapmak için bu güzel fikri kullanabilirsiniz. Renkli iplerden şişe süsleyerek çok güzel vazolar yapabilirsiniz.

Hem evde rengarenk bir görüntüsü ile her sabah gördüğünüzde size huzur ve enerji katacak. Hem de evinize gelenleri şaşırtacak olan bu güzel çalışmalar ile hayatınızı sizde daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

 
 

Bu tür küçük çalışmalar hem hayatımızdaki rutinliği de ortadan kaldırmaktadır. Hem de kendimize yeni hobiler edinmemizi sağlamaktadır. Şimdi sizleri renkli yün ipten şişe süsleme çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-yun-iple-sise-susleme-ornegi

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir