SABUNDAN HİNDİSTAN CEVİZ ŞABLONU YAPMAK

Sabundan hindistan ceviz şablonu yapmak için paylaştığım bu farklı ve güzel kendin yap çalışması ile sizde yastık yüzüne kalıp basabilirsiniz. Mantığı kavradıktan sonra kendin motiflerinizi sabun yüzeyinde oluşturup, yastık veya tişört baskısında da kullanabilirsiniz.

Sabundan hindistan cevizi şablonu yapmak için alttaki çalışma işinize yarayacak. Nasıl yapıldığını öğrendikten sonra sizde sabun üstünde kalıp yapıp, şablonu istediğiniz baskı işinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sabun yerine tahta da kullanıldığını görmüştüm.

Ancak o türde bir paylaşım yapmamıştım. Bulduğumda hemen sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel çalışmanın anlatımı ile sizleri şimdi baş başa bırakıyorum. Takıldığınız yer olursa yorum yazın. Kolay gelsin.

 
 

sabundan-hindistan-ceviz-sablonu-yapmak

 

YÜN İPTEN YASTIK PONPONU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı ponpon yapımı, anlatımlı yün ip ponpon ve evde kolay ponpon yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir