SALAŞ ÖRGÜ MODELLERİ 2016

Salaş örgü modelleri 2016 yılı araştırması yaptım. Bu güzel örnekler karşıma çıktı. Beğeneceğiniz motifli örnekler karşınıza çıkacaktır. Yapılışını anlatan videoları araştırıyorum. Onları da bulduğumda ayrı bir konu açıp, sizlerle paylaşacağım.

Bu güzel salaş örgü hırka modelleri, salaş örgü kazak modelleri ve daha birçok salaş örgü çalışmalarını yine sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da birçok salaş örgü örneklerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan örgü modelleri bölümünde salaş örgü türünde birçok örneğe anlatımlı video ve resimlerle ulaşabilirsiniz.

Sizde bu tarz çalışmalar yapıyorsanız bize sosyal medya adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz. Yeni salaş örgü modellerini buldukça yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

salas-orgu-modelleri

salas-orgu-modelleri2

salas-orgu-modelleri3

salas-orgu-modelleri4

salas-orgu-modelleri5

salas-orgu-modelleri6

 
 

salas-orgu-modelleri7

salas dikissiz bayan orgu yelek yapimi 5

salas-orgu-modelleri11

salas-orgu-modelleri12

salas-orgu-modelleri13

salas-orgu-modelleri14

salas-orgu-modelleri15

 

KAĞIT BARDAKTAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt bardakla minyatür yapımı, kağıt bardaktan maket sandalye ve kağıt bardaktan maket yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir