SAMAN İPLE BALONDAN KASE YAPMAK

Saman iple balondan kase yapmak isteyenler olur diye bu güzel çalışmayı paylaştım. Ancak resimli anlatımda balon kullanılmamış. Bunun yerine kendin yap çalışmasında kase kullanılmış. Fakat daha önceki paylaştığım çalışmalarda balon şişiriliyor ve üzerini yapıştırıcı sürüldükten sonra hasır ip yapıştırılarak tamamlanıyordu.

Bu güzel çalışmada ise kalıp olarak kase kullanılmış. Bu sayede sepet şeklinde kase yapmış oluyorsunuz. Bu güzel çalışmayı kendinize göre değiştirebilir ve bu güzel fikri geliştirebilirsiniz. Hasır ipten sepet yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sevecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz.

Hem görüntüsü hem de dekoratif süs olma tarafı ile sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Farklı çalışmalar ise hemen altta yer alıyor. Onları da değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

saman-iple-balondan-kase-yapmak

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN KELEBEK SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe kelebek süs yapımı, keçeden yastık kelebek süsü ve keçeyle yapılan kelebek süsleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir