SAMAN İPTEN MİNİ ÖRGÜ SEPET YAPMAK

Saman ipten mini örgü sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını mutlaka denemelisiniz. Minyatür işler yapmayı sevenlerin daha çok ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Bu tür minyatür çalışmaları yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. El emeği harcanarak hazırlanan bu tür minyatür işler yapımcılarını çok mutlu etmektedirler. İlk kez minyatür işler yapıyorsanız bile ilk yaptığınız ile son yapacağınız arasında inanın çok fark olacak. Ancak bir süre sonra eliniz aşina oluyor ve alışıyorsunuz.

Sizde sitemizdeki minyatür kategorisinde yer alan diğer çalışmalara göz atmalısınız. Hatta bu yazımın altında da benzerleri karşınıza çıkacak. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Evde kolay minyatür sepet yapmak için çalışma ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

saman-ipten-mini-orgu-sepet-yapmak

 

KARTON KOLİDEN OYUNCAK HAZİNE SANDIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde hazine sandığı nasıl yapılır, karton koliden oyuncak yapımı ve karton kolisinden hazine sandığı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir