Saman Kağıdından Hasır Sepet Yapmak

Evde saman kağıdından hasır sepet yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Evde saman kağıdından sepet yapmak için sanırım daha önce bir çalışma paylaşmıştım. Benzer çalışmalar zaten bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Evde saman kağıdından sepet örmek için paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde çok güzel örgü sepet çalışmaları yapabilirsiniz.

Paylaştığım resimli anlatımda yer alan saman kağıdından sepet yapmak için tüm adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Evde kolay yapılan hasır sepet yapmak için sitemizde kendin yap bölümünde çoğunlukla bu tür çalışmaları bulabilirsiniz. Bu çalışmayı yaparken dikiş makinesine de ihtiyacınız var.

 
 

Çünkü saman kağıdını kumaş gibi kullanmanız gerekecek. Dikiş ile sepet için aynı eşitlikte ve uzunlukta parçalar yapmış olursunuz. Böylece örgü işlemini kemer şeklinde yaparak sepet çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Şimdi evde saman kağıdından hasır sepet yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

saman-kagidindan-hasir-sepet-yapmak

Hasır sepet yapmak için çok güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı bende deneyeceğim. Sizlerde evinizde saman kağıdından hasır sepetler yapabilirsiniz. Görünüşü oldukça güzel ve yapımı da kolay gözüküyor. Zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Aşama aşama nasıl yapacağınız resimli anlatımda gösterilmiş. Malzemeleri temin ettikten sonra hasır sepet çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/3023466

 

Kağıttan Çiçek Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde mukavvadan çiçek yap, evde yapay çiçek yap ve fleurs en papier hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir