SAMAN KAĞIDINDAN ÖRME SEPET YAPMAK

Saman kağıdından örme sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Daha önce de paylaştığım bu tür kendin yap çalışmaları hemen bu içeriğin altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Öğretici çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede saman kağıdıyla harika sepetler ortaya çıkarabilirsiniz. Saman kağıdıyla sepet yapıp evinizde lazımlık veya kase olarak da kullanabilirsiniz. İçine meyve veya malzeme koyabilirsiniz.

Yapımı için ne yapmanız gerektiği ince ince gösteriliyor. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenip, bu güzel DIY çalışmasını sorunsuz yapabilirsiniz. Saman kağıdıyla yapılan birçok çalışmayı sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

saman-kagidindan-orme-sepet-yapmak

 

EVDE KAĞITTAN ESKİTİLMİŞ KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap kase yapmak, artık kağıtlardan kase yapımı ve eski gazeteden kase yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir