ŞAMPUAN KUTUSUYLA TELEFON ASACAĞI YAPMAK

Şampuan kutusuyla telefon asacağı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel değerlendirme çalışmasını seveceksiniz. Resimlerde kolonya şişesi olduğunu görebilirsiniz. Ancak telefonların boyutları büyüdüğü için büyük şampuan şişesi kullanmanızı öneririm.

Yapımı oldukça basit olan çalışmayı belirlenen yerlerden kesip, şarj aletini geçirip hem telefon askısı, hem de şarj askılığı olarak kullanabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasının benzerleri hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Detaylı anlatıma sahip diğer çalışmalar da hoşunuza gidecek. Onları da inceleyebilir ve yapımını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı şampuan şişesi telefon askılığı çalışmalarını boş zamanlarınızı değerlendirmede de kullanabilirsiniz. Adım adım yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

sampuan-kutusuyla-telefon-asacagi-yapmak

 

MANDALLA KOLAY YELPAZE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım yelpaze yapımı, anlatımlı yelpaze yapmak ve basit yelpaze nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir