ŞARAP MANTARINDAN MİNYATÜR SÜS YAPMAK

Şarap mantarından neler yapılır? diyorsanız doğru adrese geldiniz diyebilirim. Sitemizde daha önce de mantardan anahtarlık yapmak, mantar tıpasından süs oyuncak yapmak gibi çeşitli çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine minyatür süs çalışması paylaştım. Mantar tıpasından geyik süs yapmak için resimli anlatımda ki fikirden yararlanabilirsiniz. Şarap mantarından minyatür süs yapmak için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Mantar tıpasından oyuncak yapmak veya süs yaparak evinizin belirli köşelerinde bu süs minyatür çalışmaları kullanabilirsiniz. Minyatür işler her zaman emek isteyen işlerden oluşmaktadır.

Bu yüzden yaparken sabırlı olmanız gerekiyor. Yanlış bir hamlede küçük olan çalışmayı batırabilirsiniz. Şimdi sizleri şarap mantarından minyatür geyik yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

sarap-mantarindan-neler-yapilir

source

 

PLASTİK KUTUDAN KİTAPLIK RAFI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deterjan kutusundan kitap rafı yapmak, deterjan kutusundan kitaplık yapmak ve plastik deterjan kutusundan raf yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir