SARKAÇ ADAM KUKLA ŞABLONU

Sarkaç adam kukla şablonu arayanlar olabilir diye düşündüm ve bu güzel kendin yap çalışmasını paylaştım. Bu güzel ve eğlenceli çalışmayı şablondan yararlanarak sizde yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma da biraz ayrıntı var.

Onun dışında kısa sürede yapabilir ve sizde cam önüne sarkaç süs olarak kullanabilir ve evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Dekorasyon çalışmalarına uzunca bir ara vermiştim. Ancak bu güzel sarkaç kukla süs çalışmasının da dekorasyon fikri olarak karşımıza çıkacağını söyleyebilirim.

 
 

Sizde aynısını yapabilir ve evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisine yapıp onu mutlu edebilir ve hediye verebilirsiniz. Yine satış amaçlı da yapılabilir ve güzel paralar kazanılacağını düşünüyorum. Kolay gelsin.

sarkac-adam-kukla-sablonu

 

ESKİ KOTTAN EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı eski kot çanta, eski kottan çanta yapmak ve eski kottan nasıl çanta yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir