SATEN KUMAŞTAN MİNİ ÇANTA YAPMAK

Saten kumaştan mini çanta yapmak isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Saten kumaşıyla yapılan çanta çalışmalarını daha önce çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta o paylaşımlar hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka incelemeyi unutmayın.

Satenden yapılan çalışmaları ben çok seviyorum. Hem yapımı detaylı anlatılan çalışmalar oluyor. Hem de öğretici çalışmalar sonucunda harika saten el çanta çalışmaları ortaya çıkmış oluyor. Saten kumaştan oyuncak yapmak gibi birçok değişik çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

Onları da mutlaka inceleyin. Kolay yapılan kumaş oyuncak çalışmaları hem kolay oluyor. Hem de başarılı oluyor. Bu güzel çalışmada ise çanta yapımı aktarılmış. Öğrenip aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

saten-kumastan-mini-canta-yapmak

 

ORİGAMİ KIVRIMLI LAMBA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kıvrımlı lamba modeli, origami avize yapmak ve origami ışıklandırma yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir