Saten Kumaştan Süper Mini Etek Yap

Daha önce evde saten kumaştan yapılan çalışmaları paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere saten kumaştan mini etek yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aşamaları takip ederek sizde saten kumaştan süper mini etek yapabilirsiniz. Resimli anlatımda yapılmış hali de gözüküyor. Kısa sürede sizde aynı etekten yapabilir ve erkek arkadaşınızı veya sevgilinizi kışkırtabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak satışa sunabilir ve para da kazanabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde genç kızlar mini etek giyme konusunda birbirleri ile yarışıyorlar. Saten kumaştan etek yapmak olarak adlandırdım.

 
 

Ancak farklı kumaştan da bu güzel çalışma yapılabilir. Evde mini etek yapmak için sanırım daha önce bu tür bir paylaşımım olmamıştı. Şimdi sizleri saten kumaştan süper mini etek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

saten-kumastan-super-mini-etek-yap

source : http://stylowi.pl/29287693

 

Polar Kumaşından Yılbaşı Ayakkabısı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde polardan kış ayakkabısı, polar kumaşından ayakkabı ve polar kumaşından bot hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir