Şeker Şeklinde Yastık Modeli

Şeker Şeklinde Yastık Modeli

Nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma… yapımcısı yapıp satıyor. Sizlerde buna benzer çalışmalar yapıyorsanız, bu çalışma size fikir olabilir. Bu amaçla sizlere paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşacağım. Şeker şeklinde yastık modeli nasıl olur? diyorsanız, bu yazımdaki örnek resimlere baktığınızda çok şaşıracaksınız.

Öncelikle yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Resimli anlatımlar bir yabancı siteden alıntı olup, yapımını detaylı olarak göstermektedir. Sizde evinize bayram şekeri yastık modelinden yapmak istiyorsanız kolaylıkla yapılışını öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Bu tür yastıklar evinize gelen misafirlerin de dikkatini çekecektir. Bayram şekeri yastık modeli de diyebileceğimiz bu çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

 
 

Gördüğünüz gibi yapılışı kolay olan bu şeker şeklinde yastık modelleri oldukça güzel görünüyorlar. Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Şeker şeklinde yastıklar yaparak satışa da sunabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak evden para kazanma imkanına da sahip olmuş olursunuz. Minyatür bayram şekeri yastık modeli de yapabilirsiniz. Çocukların odasına veya süs olarak bu güzel çalışmayı mutlaka yapmayı denemelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://handmadeandcraft.com/no-sew-pillow-tutorial-diy-home-decor/

 

Evde Kartondan Kolay Nevale Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan kolay nevale, evde kartondan nevale nasıl yapılıyor ve evde kartondan nevale yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir