ŞEMALI ÖRGÜ MODELLERİ

Şemalı örgü modelleri arayanlar olabilir diye karşılaştığım bu güzel çalışmaları paylaşmak istedim. Bu tür kendin yap çalışmaları yaparken şemalarının olması her zaman işi daha da kolaylaştırmıştır. Ev hanımları gördükleri yeni bir el işi veya örgü işinin nasıl yapıldığını tarifle alabildikleri gibi birde şemalarını ele geçirdiklerinde işler daha da kolaylaşır.

 
 

Bu sayede daha kısa sürede şeması olan çalışma ortaya çıkartılır. Şeması olmadığı zamanda ev hanımları birbirlerinde gördükleri farklı el işi veya örgü işi çalışmaları emanet isterler ve örneklerini çıkarırlar.

Bu da tabi baya zaman alan bir iştir. Fakat burada yayınlanan örgü modellerinin şemaları hem kolay anlaşılır. Hem de hemen öğrenip yapmanıza vesile olacak özelliklerdedir. Kolay gelsin.

 

DERYA BAYKAL BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek battaniye modelleri, derya baykal battaniye modelleri ve derya baykal bebek battaniye modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir