SHERLOCK HOLMES STİLİ GİYİNMEK

Sherlock holmes stili giyinmek isteyenler için bulduğum bu güzel kombin fikrini beğeneceğinizi düşünüyorum. Benzer günlük rahat elbise kombin fikirlerini buldukça yine sizlere paylaşacağım.

Bu yazımda bulduğum çalışma da rahat giyim tarzını sevenler veya günlük dışarıya çıkarken dedektif sherlock holmes hayranı olanlar bu tür kombini kendileri için uygulayabilirler.

Hem ilginç tarafı var. Hem de çok değişik bir kıyafet kombin fikri olduğunu görebilirsiniz. Örnek olarak hazırlanmış kombini kendi kıyafetlerinize göre de düzenleyebilirsiniz.

Sherlock holmes stili giyinebilir ve her türlü etkinliğe giderken bu güzel kıyafet kombin fikrini değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek ile baş başa bırakıyorum. Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

sherlock-holmes-stili-giyinmek

source

 

RENKLİ EL İŞİ KAĞIDINDAN 3 BOYUTLU KALP ZARF YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 3 boyutlu kalp yapmak, 3 boyutlu kalpli zarf nasıl yapılır ve 3 boyutlu kalpli zarf yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir