Şirinler Maskeleri – Şablonlu

Şirinler Maskeleri – Şablonlu

Çocuklarınızın çok hoşuna gidecek güzel bir paylaşımda bulunacağım. Şirinler çizgi filminin unutulmaz karakterleri olan şirin baba, şirine ve gözlüklü şirinin kartondan maskelerinin şablonlarını paylaşacağım. PDF olarak da paylaşacağım bu çalışmayı en net haliyle çıktısını alabilir ve çocuklarınıza şirinler maskesi olarak hazırlayabilirsiniz.

Şirinleri sevmeyen yoktur herhalde… küçükten büyüğe birçok kişinin sevdiği o unutulmaz karakterlerin maskelerine sahip olmak istemez misiniz? üstelik hiç bir şekilde para harcamadan, direk çıktısını alıp, makasla kestikten sonra artık sizinde maskeniz olacak. Evinizde bu uygulamayı çok kolay bir şeklide yapabilirsiniz. Şirinler maskelerinin kalıplarını çıktı aldıktan sonra mukavva üzerine yapıştırabilir ve maskenizi sağlamlaştırabilirsiniz. PDF olarak indirmek isterseniz buraya tıklayın. Şirinler maske şablonları ise şöyle ;

 
 

sirinler-maske-sablonlari

source : http://bluebuddies.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=003080;p=2

cute mask – masque mignon – nette Maske

 

Pet Bardaklarla Işık Topu Yapılışı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boule de lumière, evde bardaktan ışıklı top yapımı ve Lichtkugel hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir