ŞİŞE BOYAMA DEKORASYON ÇALIŞMALARI

Şişe boyama dekorasyon çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Bu güzel çalışma sayesinde evinizde farklı boylardaki cam şişeleri bir araya getirip, boyayabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışması ile boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Dekoratif süs yaparak evinizde veya iş yerinizde kullanabilirsiniz. Cam şişelerden harika vazolar veya dekoratif süsler yapılmaktadır. Sizde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrendikten sonra boyayacak cam şişe arayacaksınız. Cam şişeleri boyamak hem kolay. Hem de kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 
 

Bu güzel çalışma da boya içine akıtılıyor ve ters çevrilerek boyanın donması bekleniyor. Gerçekten akıllıca bir yöntem. Bu sayede şişeler istediğiniz renge de bürünmüş oluyor. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

sise-boyama-dekorasyon-calismalari

 

KARTONDAN BULUT SARKAÇ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt bulut sarkaç süs yapımı, kağıttan sarkaç bulut yapmak ve kağıttan yapay bulut yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir