SİYAH FON KAĞIDINDAN BIYIK KİTAP AYRAÇ

Siyah fon kağıdından bıyık kitap ayraç yapmak isteyen olur diye paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Kitap okumayı seviyorsanız ve kaldığınız yerleri işaretlemek için ip veya benzeri karton kullanıyorsanız, artık bu sevimli çalışmayı yapmanın zamanı gelmiş demektir.

Bu tür sevimli kitap ayraç çalışmalarını sitemizde daha önce de anlatımlı bir şekilde paylaşmıştık. Hatta en çok sevdiğimi kitap ayraçları arasında minimon kitap ayracı geliyor. Anlatımlı olarak hemen bu yazımın altında o çalışmalara ulaşacaksınız.

Onları da mutlaka inceleyin. Gerçekten güzel çalışmalar ve keyifle yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Siyah kağıttan bıyık kitap ayraç yapmak için anlatım ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

siyah-fon-kagidindan-biyik-kitap-ayrac

 

PİPET ÖRGÜ SEPET YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı pipet sepet modeli, pipet sepet nasıl yapılır ve pipetle sepet örme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir